EN DE

Zapierający dech w piersiach widok o krok bliżej

Wizjonerski i ekskluzywny projekt dwóch wież w Międzyzdrojach uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę! 33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont! Nadmorskie zachody słońca zawsze budziły wiele emocji, które mogą teraz być wyniesione na zupełnie inny poziom…
Do realizacji projektu dąży szczeciński deweloper „Siemaszko”, a uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę jest jednym z najważniejszych kroków ku urzeczywistnieniu niesamowitego kompleksu. Dwie wieże o wysokości 112 metrów mogą zostać miejscem, które będzie magnesem dla fanów monumentalnych budowli o pięknej architekturze, a wewnętrzne atrakcje zachęcą do odwiedzin grupy turystów oraz inwestorów.

– Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża – podkreśla Lesław Siemaszko. – Zadbaliśmy, aby każdy apartament był ekskluzywny, a każdy gość i mieszkaniec miał widok na morze. – To było wyzwanie, przed którym stanęli nasi architekci. Efekt ich pracy można już podziwiać na wizualizacji.

Luksus i elegancja

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać piękną, szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież. Będzie w czym wybierać, ponieważ zaprojektowanych jest 345 apartamentów! W zależności od wysokości, apartamenty będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach. Zróżnicowane metraże zaspokoją oczekiwania każdego klienta, a najwyższy standard i ekskluzywne wykończenie będą cieszyć najbardziej wymagających. Część mieszkalna będzie dominującym elementem inwestycji, ale planowanych jest również wiele atrakcji – restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness, wszystko w celu zapewnienia relaksu w tym niesamowitym kurorcie niezależnie od pory roku. Wyjście prosto na plażę to kolejny atut wyróżniający inwestycję, a sześć nowoczesnych wind zapewni bezproblemowy dostęp dla wszystkich mieszkańców.

Podniebna atrakcja

Niekończąca się tafla morza zwieńczona w oddali morskim horyzontem, słońce odbijające się w powierzchni wody, sztormowe fale – takich widoków można się spodziewać z kawiarni, która znajdzie się na 30-stym piętrze inwestycji. Dla tej atrakcji został zaprojektowany dedykowany szyb windowy, który zapewni dostęp nie tylko mieszkańcom, ale wszystkim zainteresowanym! Niezależnie od pory roku i warunków na morzu będą to widoki, do których każdy będzie chciał wrócić i na długo zapamięta.

Wizjonerskie i nowoczesne

Inwestycja firmy „Siemaszko” od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów w pasie nadmorskim nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. Zainteresowanie jest ogromne, co nie dziwi, a dodatkowo motywuje do realizacji. Przedsięwzięcie o takiej skali i rozmachu na pewno wywinduje Międzyzdroje na wyższy poziom wśród nadmorskich kurortów.

– Zainteresowanie i rozgłos, jaki stał się naszym udziałem zanim jeszcze na dobre ruszyliśmy z budową, bardzo nas cieszy – przyznaje Lesław Siemaszko. – Zdajemy sobie sprawę, że to pierwszy tak prestiżowy projekt w Międzyzdrojach, ale potencjał tego miejsca i oczekiwania rynku są ogromne, jestem przekonany, że nasza inwestycja da impuls do dynamicznego rozwoju kurortu.

Uznany deweloper

„Siemaszko” to doświadczony i uznany deweloper funkcjonujący na rynku od ponad 25 lat. Jest laureatem „Platynowego Orła Polskiego Budownictwa” przyznawanego przedsiębiorstwom, które budują nowocześnie i bezpiecznie oraz stanowią wzór dobrego zarządzania na polskim rynku budowlanym, a także wyróżnień „Lider Polskiego Budownictwa” i „Firma Budowlana Roku”. Prezes firmy, Lesław Siemaszko został uhonorowany statuetką „Perły Biznesu”. Inwestycja w Międzyzdrojach razem z zabudową Kępy Parnickiej to obecnie dwie najważniejsze inwestycje, do których firma intensywnie się przygotowuje.